Sassuolo zainteresowane pomocnikiem Juve

Nicolo Rovella
Nicolo Rovella PressFocus

Nicolo Rovella jest zawodnikiem Juventusu, który obecny sezon spędza na wypożyczeniu w Monzie. Jak donosi portal “Calciomercato.com”, Sassuolo jest gotowe usiąść do rozmów z władzami “Bianconerich”, aby porozmawiać na temat transferu 21-latka. Działacze z Mapei Stadium widzą w nim następcę Davide Frattesiego, który prawdopodobnie latem odejdzie z klubu.

  • Nicolo Rovella spędza sezon na wypożyczenie w Monzie
  • Młody pomocnik zwrócił na siebie uwagę działaczy Sassuolo
  • Widzą w nim następcę Davide Frattesiego, który wkrótce może opuścić klub

Nicolo Rovella zawita w przyszłym sezonie na Mapei Stadium?

Juventus w styczniu 2021 roku wykupił Nicolo Rovellę z Genoi za kwotę 26 milionów euro. Pomocnik zdążył rozegrać tylko trzy spotkania w koszulce “Bianconerich”. Obecny sezon spędza na wypożyczeniu w Monzie, gdzie radzi sobie bardzo dobrze. 21-latek wciąż liczy, że w przyszłości będzie stanowił o sile “Juve”, ale bardzo możliwe, że już latem odejdzie z Turynu na stałe.

Portal “Calciomercato.com” donosi, że działacze Sassuolo mają w notesie zapisane nazwisko Nicolo Rovelli. Zespół z Mapei Stadium miałby być dla młodzieńca idealnym miejscem do dalszego rozwoju, bowiem w składzie powstanie luka, gdy z klubu odejdzie Davide Frattesi. Wychowankiem Romy interesuje się właśnie Juventus, więc 21-letni wychowanek Genoi miałby zostać włączony w transakcję w całą transakcję.

Włoscy dziennikarze twierdzą, że nawet jeśli Frattesi ostatecznie nie trafi do Juventusu, to i tak Sassuolo będzie chciało pozyskać Nicolo Rovellę. Mapei Stadium to dobre środowisko dla młodych utalentowanych piłkarzy i właśnie tym będą chcieli przekonać do przeprowadzki piłkarza Monzy.

Sprawdź także: Młody Hiszpan na radarze AC Milanu

Komentarze