Pomocnik Torino przechodzi do Premier League

Sasa Lukić
Sasa Lukić PressFocus

Sasa Lukić lada moment przeprowadzi się z Torino do Fulham. Włodarze “Byków” zarobią na jego sprzedaży około 10 milionów euro. O wszystkim poinformował włoski ekspert od rynku transferowego – Fabrizio Romano.

  • Sasa Lukić odchodzi z Torino
  • Serb trafi do Premier League
  • Jego nowym klubem będzie Fulham

“Byki” stracą ważnego zawodnika

Według najnowszych informacji Fabrizio Romano, Sasa Lukić podczas aktualnego styczniowego okienka transferowego przeniesie się z Torino do Fulham. Transakcja obędzie się na zasadzie transferu definitywnego, a angielski klub za kartę zawodniczą pomocnika przeleje na konto Włochów około 10 milionów euro.

Co ciekawe, na początku okienka spekulowano, że Serbem zainteresowany jest również inny angielski zespół – Manchester United. 26-latek rzeczywiście przeprowadzi się do Premier League, ale jego nową drużyną będzie Fulham, które nadspodziewanie dobrze radzi sobie w tym sezonie – zajmuje siódme miejsce w tabeli.

35-krotny reprezentant Serbii nieźle zaprezentował się na mistrzostwach świata w Katarze, lecz jego zespół zakończył zmagania na fazie grupowej. Mierzący 183 cm wzrostu piłkarz z powodzeniem występował w barwach ekipy popularnych “Byków” od lipca 2016 roku, kiedy to trafił na Stadio Olimpico w Turynie za niespełna 2 mln euro z Partizana Belgrad.

Sasa Lukić w 19 spotkaniach obecnej kampanii strzelił 3 bramki i zaliczył 1 asystę. Portal “Transfermarkt” wycenia go na 13 milionów euro.

Komentarze