Sarri: Stać nas na jeszcze lepszą grę

Maurizio Sarri
Maurizio Sarri fot. Grzegorz Wajda

Juventus Turyn pokonał na wyjeździe Inter Mediolan 2:1 i awansował na pozycję lidera Serie A. Mauricio Sarri, trener Bianconerich, powiedział, że jego zespół stać na jeszcze lepszą grę niż w spotkaniu na San Siro.

Czytaj dalej…

– Zamiana na pozycji lidera w tej chwili mało znaczy. Najważniejszą rzeczą jest to, że zagraliśmy dobre spotkanie. Pokazaliśmy charakter i determinację przeciwko drużynie, która do tego momentu wygrała wszystkie swoje mecze – powiedział Sarri w rozmowie z Sky Sport Italia.

– Dobrze zaczęliśmy, mieliśmy odpowiednie nastawienie i to był dobry znak – dodał.

– Czuję, że stać nas na jeszcze lepszą grę. To jednak jest stopniowy proces. Drużyna ma silne indywidualności. W tym momencie to oznacza, że możemy osiągać dobre wyniki nie grając na 100 procent swoich możliwości – stwierdził.

Jego podopieczni są liderem tabeli mając punkt przewagi nad drugim Interem. W następnej kolejce Juve podejmie Bologna FC.

Komentarze