Sarri: Popełnialiśmy za dużo błędów

Maurizio Sarri
Maurizio Sarri fot. Grzegorz Wajda

Juventus FC w niedzielnym starciu w ramach 14. kolejki włoskiej ekstraklasy tylko zremisował na swoim stadionie z US Sassuolo. Po zakończeniu meczu niedosytu z tego powodu nie ukrywał szkoleniowiec aktualnych mistrzów Włoch.

Czytaj dalej…

– Miałem po meczu chwilę, aby porozmawiać z zespołem. Muszę powiedzieć, że to nie były zły występ w naszym wykonaniu. W każdym razie pozostawialiśmy rywalowi zbyt wiele wolnej przestrzenie i za łatwo traciliśmy piłkę – mówił Maurizio Sarri w rozmowie z DAZN.

– W drugiej połowie nasza gra wyglądała znacznie lepiej. W pierwszej nie byliśmy wystarczająco skoncentrowani. Popełniliśmy kilka naprawdę głupich i niepotrzebnych błędów – kontynuował doświadczony trener.

– Za wolno rozgrywaliśmy też piłkę, a środek pola w naszym wykonaniu był praktycznie wyłączony. Myślę, że było to efektem tego, że zawodnicy mieli w nogach dwa trudne spotkania – powiedział Sarri.

W tabeli włoskiej ekstraklasy turyński team plasuje się na drugiej pozycji z dorobkiem 36 punktów na koncie, tracąc do lidera rozgrywek w postaci Interu Mediolan “oczko”. W kolejnej serii gier Juve w delegacji zmierzy się z SS Lazio.

Komentarze