Sarri poniósł karę za obrażanie piłkarza Milanu

Maurizio Sarri
Maurizio Sarri fot. PressFocus

SS Lazio w dwóch najbliższych spotkaniach ligowych będzie musiało radzić sobie bez trenera Maurizio Sarriego na ławce rezerwowych. Opiekun Orłów został ukarany zawieszeniem na dwa spotkania.

  • Lazio w dwóch najbliższych spotkaniach ligowych będzie musiało radzić sobie bez Maurizio Sarriego
  • Doświadczony trener poniósł karę za awanturę, która miała miejsce po starciu z Milanem
  • Były opikeun Napoli i Juventusu nie przegapi jednak spotkania derbowego z Romą

Sarri ukarany za obrażanie piłkarza rywali

SS Lazio czekają w najbliższym czasie starcia z Cagliari i Torino w Serie A. W tych potyczkach z ławki rezerwowych nie będzie mógł pomagać swoim podopiecznymi wskazówkami Sarri. Włoch poniósł konsekwencje za spięcie z Alexisem Saelemaekersem w ostatnim boju rzymian z Milanem.

Były szkoleniowiec Napoli i Juventusu wróci na spotkanie z Romą, które odbędzie się już 26 września.

“Maurizio Sarri zlostał zdyskwalifikowany na dwa mecze za to, że po zakończeniu ostatniego spotkania ligowe szukał konfrontacji słownej z jednym z zawodników drużyny przeciwnej” – brzmi komunikat opublikowany na LegaSerieA.it.

“Przyjął też zastraszającą postawę, używając wulgarnych słów przeciwko piłkarzowi rywali. Jednocześnie w drodze do szatni w tunelu kwestionował decyzje sędziego poprzez wypowiadanie obraźliwych wyrażeń” – czytamy dalej.

Ekipa ze stolicy Włoch plasuje się aktualnie na siódmej pozycji w ligowej tabeli, legitymując się dorobkiem sześciu punktów na koncie. Sarri co prawda w ligowym meczu nie będzie mógł pomagać swoim piłkarzom, ale będzie to możliwe w czwartkowym starciu w Lidze Europy przeciwko Galatasaray.

Czytaj więcej: Sampdoria zatrzymała mistrza, efektowny powrót Zlatana

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze