Sarri podpadł Poczcie Włoskiej

Maurizio Sarri
Maurizio Sarri fot. Grzegorz Wajda

Maurizio Sarri w trakcie swojej ostatniej konferencji prasowej pozwolił sobie na nieco kontrowersyjną wypowiedź. Szkoleniowiec Juventusu FC, odnosząc się do spekulacji na temat ewentualnego zwolnienia z klubu zakomunikował, że gdyby chciał stawić czoła pracy, gdzie nie ma presji, to zatrudniłby się na poczcie. Na reakcję nie trzeba było długo czekać.

Czytaj dalej…

Biuro prasowej Włoskiej Poczty szybko opublikowało oświadczenie nawiązujące do wypowiedzi opiekuna Starej Damy.

” W odniesieniu do komentarza Maurizio Sarriego: »Gdybym chciał uniknąć presji, to zatrudniłbym się na poczcie«, chcielibyśmy zaprosić Pana Sarriego do tego, aby poświęcił kilka minut swojego cennego czasu na naukę pracy na poczcie” – brzmi oświadczenie Włoskiej Poczty opublikowane na jednym z portali społecznościowych.

“Poczta Włoska jest największą firmą w kraju, którą młodzi absolwenci wybierają jako jedną z najatrakcyjniejszych firm do pracy, która jest uznawana za jedną z 500 najlepszych firm na świecie pod względem jakość życia zawodnika, która ma najlepsze wyniki na giełdzie w 2019 roku i zajmuje trzecie miejsce w skali globalnej wśród włoskich firm pod względem wizerunku i reputacji. Zapraszamy Pana Sarriego, aby osobiście zapoznał się z naszą codzienną pracą w jednym z 15 000 biur operacyjnych” – czytamy dalej.

Przypomnijmy, że dzisiaj wieczorem Juve na Stadio San Siro zmierzy się z AC Milanem w meczu w ramach 1/2 finału Pucharu Włoch. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na godzinę 20:45.

Komentarze