Sarri: Nie straciliśmy głowy i byliśmy cierpliwi

Maurizio Sarri
Maurizio Sarri fot. Grzegorz Wajda

Trener Juventusu Maurizio Sarri nie miał większych zastrzeżeń do swoich podopiecznych po zwycięstwie nad Lokomotiwem Moskwa 2:1 w meczu trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Czytaj dalej…

Parowozy jeszcze kwadrans przed końcem prowadziły w stolicy Piemontu 1:0, ale losy konfrontacji na korzyść Starej Damy przechylił Paulo Dybala, trafiając dwukrotnie w niespełna trzy minuty.

– Mieliśmy niewiele problemów w defensywie, ale niestety raz zostaliśmy skontrowani i potem rywale jeszcze bardziej zagęścili obronę – wyznał Sarri dla stacji Sky Sport Italia.

– Nie straciliśmy głowy i byliśmy cierpliwi. Oddaliśmy 28 strzałów na bramkę i było oczywistym, że jesteśmy w stanie odwrócić losy tego spotkania. Nie mogliśmy panikować – podkreślił opiekun Starej Damy.

– Nie sądzę, abyśmy mieli w ogóle złe podejście. Byliśmy trochę ospali i utrzymywaliśmy powolne tempo przez pierwszą połowę. Nie byliśmy zbyt agresywni, ale gramy co trzy dni i może się zdarzyć coś takiego. Dobra wiadomość jest jednak taka, że byliśmy sprytni – podsumował Maurizio Sarri.

Komentarze