Sarri: Możliwe, że Juventus będzie moim ostatnim klubem

Maurizio Sarri
Maurizio Sarri fot. Grzegorz Wajda

Dzisiaj wieczorem bardzo ciekawie zapowiada się starcie 21. kolejki włoskiej ekstraklasy, w którym SSC Napoli zmierzy się z Juventusem FC. Tymczasem szkoleniowiec Bianconerich przed starciem z ekipą z Kampanii zasugerował, że Juventus może być jego ostatnim klubem w karierze trenerskiej.

Czytaj dalej…

– To dla mnie wyjątkowe spotkanie, ale nie możemy poświęcać zbyt wiele energii na sprawy osobiste – powiedział Maurizio Sarri podczas konferencji prasowej cytowanej przez Football Italia.

– Mamy bardzo ważny mecz do rozegrania. Gdyby kibice szyderczo się wobec mnie odzywali, uznałbym to po prostu za wyraz ich emocji. Cały czas jednak jestem zdania, że niesprawiedliwie potraktowali Gonzalo Higuaina – rzekł opiekun Starej Damy.

– To, czy Gonzalo zagra, czy nie, będzie uzależnione tylko od tego, jak będziemy chcieli zagrać. Tym samym tylko aspekt taktyczny będzie brany pod uwagę – powiedział Sarri.

– Czy wrócę kiedyś do Napoli? Nie myślę teraz o tym. Niewykluczone, że po takim doświadczeniu, jakie zbieram obecnie, podejmę decyzję o emeryturze. Zobaczymy, ile energii będzie mnie kosztować praca w Juve – rzekł były menedżer Chelsea FC.

– Nie wiem, jak się będę czuł, gdy wygaśnie za dwa lata mój kontrakt z Juventusem – uzupełnił Sarri.

Dzisiejsze starcie na Stadio San Paolo zaplanowane jest na godzinę na 20:45.

Komentarze