Sarri: mój prawnik będzie miał dużo pracy

Maurizio Sarri
Maurizio Sarri fot. PressFocus

Maurizio Sarri udzielił ostatnio ciekawego wywiadu Sky Sport Italia. Dał w nim do zrozumienia, że jego prawnik może mięć w najbliższym czasie mnóstwo pracy, na co wpływ mogą mieć roszczenia arbitrów względem opiekuna Orłów.

  • Lazio ma na swoim koncie osiem punktów po pięciu meczach
  • Rzymianie ostatnio z placu gry na tarczy schodzili po spotkaniu z Napoli (1:2)
  • Maurizio Sarri wrócił pamięcią do ostatniego spotkania ligowego z udziałem Orłów

Sarri nie przestaje narażać się sędziom

Maurizio Sarri objął stery nad Lazio w czerwcu 2021 roku. Jak dotąd Włoch prowadził ekipę z Rzymu w 52 spotkaniach, w których notował bilans 1,52 punktu na mecz. Dał się już zapamiętać z tego, że kilka razy wyrażał swoje obiekcje związane z pracą arbitrów. Ostatnio Sarri był wściekły na VAR i sędziego meczu w weekend, kiedy Simone Sozza nie przeanalizował potencjalnego incydentu związanego z rzutem karnym w przegranym starciu z Napoli (1:2).

– Albo Panowie przy stoisku VAR są źli w swojej pracy, albo inna alternatywa jest bardzo niepokojąca – powiedział włoski trener w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Zobacz także:

– Wszyscy widzieli, co wydarzyło się w naszych ostatnich meczach, muszę bronić moich zawodników, drużyny i fanów Lazio. Zrobiłbym to ponownie. Myślę, że mój prawnik będzie miał dużo pracy do wykonania w tym roku – kontynuował Sarri.

W czwartek rzymianie rozegrają kolejne spotkanie. Tym razem na drodze Lazio stanie Feyenoord Rotterdam. Mecz odbędzie się w czwartek na Stadio Olimpico o godzinie 21:00.

Czytaj więcej: Roma, Lazio i Fiorentina poznały swoich rywali w Europie

Komentarze