Sarri: Mecze po reprezentacyjnej przerwie zawsze są trudne

Maurizio Sarri
Maurizio Sarri fot. Grzegorz Wajda

Bardzo ciekawie zapowiada się dzisiejsza potyczka Juventusu z FC z Bologną w FC w ramach włoskiej ekstraklasy. Team z Piemontu pod batuta Maurizio Sarriego nie poniósł jeszcze żądnej porażki, odmieniając swój styl gry. Szkoleniowiec mistrzów Włoch przed sobotnim starciem przekonywał, że jego drużyna musi dążyć do tego, aby być coraz lepszą.

Czytaj dalej…

– Na tym etapie rozgrywek nie myślimy o tym, aby być najlepszą ekipą w lidze. Skupiamy się natomiast na poprawie naszej gry – mówił Sarri cytowany przez Football Italia.

– To, co miało miejsce na San Siro, nie ma już dla nas żadnego znaczenia. Chcę, aby moi podopieczni skupiali się już na najbliższym spotkaniu, bo mecze po przerwie reprezentacyjnej zawsze są trudne – zaznaczył Włoch.

– Nie mam pojęcia, czy starcie z Interem Mediolan zmieniło zdanie o nas u ludzi. Sceptyczne nastawianie do mojej osoby, jest tym, z czym zawsze musiałem sobie radzić.Przyzwyczaiłem się już do tego, nie ma nic przeciwko temu – zaznaczył Sarri.

Stara Dama plasuje się aktualnie na pierwszej pozycji w ligowej klasyfikacji, mogąc pochwalić się dorobkiem 19 punktów na koncie. Juventus o “oczko” wyprzedza Nerazzurrich. Dzisiejszy bój turyńczyków z Rossoblu zaplanowany jest na godzinę 20:45.

Komentarze