Sarri głównym celem Juve

Maurizio Sarri
Maurizio Sarri fot. Grzegorz Wajda

Według doniesień włoskich mediów cały czas zainteresowani zatrudnieniem Maurizio Sarriego w roli trenera są decydenci Juventusu FC. Gdyby doświadczony Włoch faktycznie trafił do ekipy z Piemontu, wiązałoby się to z uregulowaniem względem Chelsea FC odszkodowania w wysokości 5,7 miliona euro.

Czytaj dalej…

W czwartek rano świat obiegła wiadomość, że nowym opiekunem Starej Damy może zostać Josep Guardiola. Hiszpan aktualnie przebywa w Abu Dhabi, gdzie nie tylko wypoczywa, ale ma prowadzić negocjacje w sprawie ewentualnej przeprowadzki do klubu z Piemontu, czytamy na łamach Corriere dello Sport.

Tymczasem dziennikarz Sky Sport Italia w osobie Allessandro Alciato donosi, że szanse na to, aby Guardiola trafił do Juventusu, są nikłe. Szefowie Bianconerich podobno bardziej wierzą w to, że były opiekun SSC Napoli może wrócić na Półwysep Apeniński.

Evening Standard także przekonuje, że Sarri może niebawem rozstać się z klubem z zachodniego Londynu, a Chelsea nie będzie mu sprawiać żadnych kłopotów w tej kwestii, ale pod warunkiem, że względem klubu uregulowane będzie odszkodowanie za wcześniejsze rozwiązanie kontraktu Włoch, który ma umowę z The Blues ważną do końca czerwca 2021 roku.

Komentarze