Sarri: Czujemy niedosyt

Maurizio Sarri
Maurizio Sarri fot. Grzegorz Wajda

Juventus FC w środowym boju przeciwko Atletico Madryt w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów tylko zremisował 2:2, mimo że wcześniej objął dwubramkowe prowadzenie. Szkoleniowiec mistrzów Włoch nie ukrywał po zakończeniu meczu, że jego drużyna musi w najbliższym czasie popracować nad grą w obronie.

Czytaj dalej…

– W porównaniu do naszego ostatniego występu widoczna była duża poprawa. Mieliśmy wrażenie, że kontrolujemy spotkanie, więc podział punktów traktujemy z poczuciem niedosytu – powiedział Maurizio Sarri przez kamerą Sky Sport Italia.

– Juventus od dłuższego czasu nie był w stanie zdobyć bramki na Wanda Metropolitano. Tymczasem w tym spotkaniu udało nam się to dwa razy, mając jeszcze inne okazje di zdobycia kolejnych bramek. Boli to, że straciliśmy zwycięstwo po sytuacjach, których mogliśmy uniknąć – kontynuował Włoch.

– Musimy grać agresywniej. Rywale byli bardzo mocni w grze w powietrzu, jednak pod względem samej gry byli słabsi od nas. My jednak byliśmy czasem zbyt pasywni, co miało swoje konsekwencje – zaznaczył opiekun Starej Damy.

Komentarze