Sanchez liczy na trofea z Interem

Alexis Sanchez
Alexis Sanchez fot. Grzegorz Wajda

Alexis Sanchez, który niedawno dołączył do Interu Mediolan, ma nadzieję na zdobycie wielu trofeów z włoskim zespołem. Chilijczyk zakończył zupełnie nieudany pobyt w Manchesterze United.

Czytaj dalej…

– Cieszę się, że tu jestem i że są tutaj dobrzy zawodnicy. To dobry skład, znam również Lukaku z United – powiedział Sanchez. – Jestem tutaj, aby walczyć o trofea – dodał.

– Premier League jest fizyczna, “box to box” jak mówią. Dużo się biega, a zawodnicy są silni. Intensywność jest właściwym słowem. To mi się podobało w Anglii. Być może dlatego angielskie drużyny odnoszą sukcesy w Europie. To zupełnie inny styl gry w piłkę niż we Włoszech i Hiszpanii. Doświadczyłem tego wszystkiego – kontynuował.

W zespole Interu Sanchez będzie miał okazję do gry z kilkoma byłymi kolegami. Oprócz Lukaku są tutaj także Kwadwo Asamoah i Samir Handanović.

– Asamoah to dobry chłopak. To miły gość i cieszę się, że dobrze sobie radzi. Handanović jest liderem, ma dużo do powiedzenia przed meczem. Motywuję cię i to jest dobre dla zespołu – powiedział. – Znam również Lukaku z Manchesteru. Dużo rozmawiamy, spotykamy się i jemy razem kolację – dodał.

Komentarze