Chukwueze: przed transferem rozmawiałem z Osimhenem

Samuel Chukwueze
Samuel Chukwueze IMAGO / Giuseppe Maffia

Samuel Chukwueze tego lata wzmocnił szeregi Milanu. Nigeryjski skrzydłowy udzielił pierwszego dłuższego wywiadu po przeprowadzce do Włoch. Zawodnik w rozmowie z Football Fans Tribe przyznał, że przed transferem rozmawiał z Victorem Osimhenem na temat Serie A.

  • Samuel Chukwueze wzmocnił latem szeregi Milanu
  • Nigeryjczyk po raz pierwsze opowiedział o przeprowadzce do Włoch
  • Przyznał, że przed transferem rozmawiał z Victorem Osimhenem o Serie A

Samuel Chukwueze opowiedział o transferze do Milanu

Długo trwała transferowa saga z udziałem Samuela Chukwueze i jego przeprowadzce do Milanu. Ostatecznie obu stronom udało się nawiązać współpracę i dziś możemy oglądać Nigeryjczyka w czerwono-czarnych barwach. Skrzydłowy podczas przerwy reprezentacyjnej udzielił wywiadu portalowi “Football Fans Tribe”, w którym opowiedział o przeprowadzce do Italii.

Trener prosi mnie, żebym mówił po włosku. Mam nauczyciela i uczę się krok po kroku. Przed transferem rozmawiałem z Victorem Osimhenem, który jest we Włoszech od paru lat. Powiedział mi, żebym tu przyszedł, a Milan to dobry klub. Latem kibice wszędzie mi pisali ‘Milan, Milan, Milan’. Kiedy kibice chcą cię tak mocno, kiedy mówią ci, że cię potrzebują, to myślisz o tym poważnie. Bardzo się cieszyli, że trafiłem do ich klubu. Kibice mnie tu chcieli, ale oczywiście ważny był także trener, który dał mi do zrozumienia, że zostałem wybrany. Zadzwonił do mnie, aby mnie przekonać, poczułem się wyróżniony. Jak przyleciałem do Mediolanu, to kibice byli nawet na lotnisku, coś fantastycznego. Podążali za mną wszędzie, kiedy przechodziłem testy medyczne, byli tam ciągle z mojego powodu – mówił był piłkarz Villarrealu.

Sprawdź także: Były reprezentant Włoch wzmocni zespół ze stolicy Ligurii

Komentarze