Kapitan zostanie w Interze? Istnieje taka możliwość

Samir Handanović
Samir Handanović PressFocus

Wiele się mówiło o rozstaniu Interu z Samirem Handanoviciem, jednak portal “Calciomercato.com” przekazuje nowe informacje. Otóż istnieje możliwość, że kapitan podpisze nowy kontrakt z finalistą Ligi Mistrzów. Stanie się tak jeśli Mediolan latem opuści Andre Onana.

  • Samir Handanović może zostać na kolejny sezon w Mediolanie
  • Onana będzie miał wpływ na przyszłość serbskiego bramkarza
  • Jeśli Kameruńczyk odejdzie, to Inter przedłuży umowę z kapitanem

Inter przedłuży kontrakt z Samirem Handanoviciem?

Jak donosi portal “Calciomercato.com”, Inter może latem przedłużyć wygasającą umowę z Samirem Handanović. 38-letni golkiper był łączony z opuszczeniem Mediolanu, jak i również zakończeniem kariery, ale istnieje spore prawdopodobieństwo, że Słoweńca w przyszłym sezonie będziemy oglądali w składzie “Nerazzurrich”.

Władze Interu Mediolan zdecydują się na podpisanie nowego kontraktu z Samirem Handanoviciem, jeśli po sezonie klub opuści Andre Onana. Nie tak dawno agent Kameruńczyka zapewniał, że jego klient nie ma zamiaru opuszczać Mediolanu. Jednak 27-latek jest kuszony przez Chelsea możliwością gry w Premier League oraz znacznie wyższymi zarobkami.

Samir Handanović rozegrał w obecnym sezonie 15 spotkań w koszulce Interu. 38-latek zdołał zachować czterokrotnie czyste konto.

Sprawdź także: “Mourinho jest wyjątkowy, równo traktuje wszystkich”

Komentarze