Niechciany napastnik opuści Atalantę Bergamo

Sam Lammers
Sam Lammers PressFocus

Dziennikarze portalu “Tuttomercatoweb” donoszą, że Sam Lammers nie będzie w przyszłym sezonie bronił barw Atalanty Bergamo. Napastnik bowiem zasili szeregi Glasgow Rangers. Władze szkockiego klubu prowadzą zaawansowane rozmowy z Holendrem, który w lipcu będzie dostępny jako wolny agent.

  • Atalanta Bergamo nie przedłuży kontrakt z Samem Lammersem
  • Holender wkrótce opuści włoski klub jako wolny agent
  • 26-latek jest na dobrej drodze, aby zasilić szeregi Glasgow Rangers

Sam Lammers zostanie pilkarzem Glasgow Rangers

Jak informują dziennikarze portalu “Tuttomercatoweb”, Atalanta Bergamo nie przedłuży wygasającej umowy z Samem Lammersem. Piłkarz jednak długo nie pozostanie na bezrobociu, bowiem już wiadomo, jaki klub będzie reprezentował od przyszłego sezonu. Holenderski napastnik zasili szeregi Glasgow Rangers.

Zdaniem włoskich dziennikarzy, Sam Lammers doszedł do porozumienia z władzami szkockiego zespołu. Na ten moment jednak Glasgow Rangers wstrzymuje się z oficjalną prezentacją Holendra, a także planowaniem testów medycznych. Wszystko dopną na ostatni guzik, kiedy kontrakt 26-latka z Atalantą Bergamo całkowicie wygaśnie.

Sam Lammers, który przeszedł do Atalanty we wrześniu 2020 roku z PSV za kwotę około 8 milionów euro, cały poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu. Jesienią reprezentował barwy Empoli, natomiast zimą trafił do Sampdorii, z którą ostatecznie spadł z ligi. Holenderski napastnik nie zaliczy włoskiej przygody do udanych, ponieważ jego dobre występy można policzyć na palcach jednej ręki.

Sprawdź także: Perełka Juventusu odejdzie na wypożyczenie?

Komentarze