Milan zainteresowany skrzydłowym z Premier League

Allan Saint-Maximin
Allan Saint-Maximin PressFocus

Allan Saint-Maximin po ofensywie transferowej Newcastle United nie jest już aż tak ważnym zawodnikiem na St James’ Park. Z tej sytuacji chciałby skorzystać Milan.

  • Allan Saint-Maximin znalazł się na celowniku Milanu
  • “Rossoneri” chcieliby wypożyczyć Francuza
  • Rozmowy z Newcastle nie będą jednak łatwe

Milan szuka wzmocnień w Anglii

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez “Foot Mercato”, Allan Saint-Maximin znalazł się na radarze Milanu. Włodarze “Rossonerich” wykazują poważne zainteresowanie lewoskrzydłowym, który nie jest już pewnym punktem Newcastle United. “Sroki” chcą jednak mieć szeroką kadrę przed walką o Ligę Mistrzów i ciężko będzie namówić je na rozstanie się z 25-letnim Francuzem.

Możliwe, że Milan złoży Newcastle United ofertę wypożyczenia Allana Saint-Maximina z opcją wykupu. W ostatnich dniach były młodzieżowy reprezentant “Trójkolorowych” był łączony również z beniaminkiem Premier League – Nottingham Forest – który walczy o utrzymanie na najwyższym poziomie rozgrywkowym, więc ekipie “Tricky Trees” przyda się “świeża krew”.

Zespół “The Magpies” po przejęciu przez konsorcjum z Arabii Saudyjskiej przeszedł kompletną przebudowę, a przyjście nowych piłkarzy sprawiło, że Allan Saint-Maximin stracił miejsce w podstawowym składzie. Kontuzje także nie omijały francuskiego skrzydłowego.

Były zawodnik Nicei czy Monaco w 16 meczach aktualnej kampanii strzelił 1 bramkę i zaliczył 3 asysty. Portal “Transfermarkt” wycenia go na 40 milionów euro.

Komentarze