Zarząd Romy postanowił docenić pracę Mourinho

Jose Mourinho
Jose Mourinho Pressfocus

AS Roma pod wodzą Jose Mourinho za sprawą zwycięstwa nad Łudogorcem wywalczyła sobie awans do fazy pucharowej Ligi Europy. Władze klubu są zadowolone ze współpracy z Portugalczykiem i jak donoszą dziennikarze La Gazzetta dello Sport, planują zaoferować mu przedłużenie kontraktu.

  • W ubiegłym sezonie Jose Mourinho wywalczył z AS Romą pierwsze od wielu lat trofeum dla klubu
  • Zarząd Rzymian jest zadowolony z pracy Portugalczyka i planuje przedłużyć z nim umowę
  • Obecny kontrakt The Special One wygasa w czerwcu 2024 roku

Mourinho może na dłużej zostać w Romie

Sezon 2022/23 jest dla Jose Mourinho drugim w roli trenera AS Romy. Portugalczyk z ekipą z Rzymu punktuje lepiej, aniżeli kilku jego poprzedników na przestrzeni ostatnich lat, a kibice są zadowoleni z rozwoju Rzymian. Ubiegły sezon Roma zakończyła na szóstej pozycji, dzięki czemu wywalczyła sobie awans do Ligi Europy. W czwartek za sprawą zwycięstwa nad Łudogorcem awansowała do fazy pucharowej rozgrywek.

Mimo wybuchowego temperamentu The Special One, władze AS Romy są zadowolone ze współpracy ze szkoleniowcem. Portugalczyk w ubiegłej kampanii sięgnął z klubem po puchar Ligi Konferencji Europy, przyczyniając się tym samym do zdobycia pierwszego od wielu lat trofeum dla Giallorossich. Dziennikarze z La Gazzetta dello Sport przekazali, że działacze planują zaoferować Mourinho przedłużenie umowy.

Obecny kontrakt Portugalczyka wygasa wraz z końcem sezonu 2023/24. Klub podjął już jednak decyzję o przedłużeniu współpracy do 2025 roku. Rzymianie przygotowują w tym celu ofertę, którą The Special One powinien w najbliższym czasie otrzymać.

Komentarze

Comments 6 comments

Jak ja zazdroszczę Romie tak wspaniałego trenera z sukcesami. Ale wiadomo – fachowiec musi odpowiednio zarabiać i bankruta na takiego nie stać.
Mój ukochany Inter Memlan może sobie pozwolić jedynie na parodystę Inzagiegp, którego największym sukcesem w trenerskiej karierze jest… Coppa Italia.
Inter to kompromitacja dla całego Calcio i właśnie dlatego im kibicuje.
Pasujemy do siebie.

Jako ostatni klub uprawiający Calcio zdobyliśmy LM z tym, że właśnie Mourinho, który jest trenerem z sukcesami, ponieważ te sukcesy osiągnął z Grande Interem Mediolan. To właśnie Internazionale zrobiło z Mourinho trenera z sukcesami. Gdyby trenował AC Memlan Memdiolan czyli przysłowiowy Milanówek to by się kopał po czole o miejsca 6-8 i walczył z Salzburgiem o wyjście z grupy. Byłby gwałcony przez rezerwy Chelsea.

Przepraszam za powyższy wpis. Tam się wypowiadałem jako podrabiany Gargamell. Mam zdiagnozowaną schizofrenie, więc mam nadziej, że mnie choć po części rozumiecie. Czasami zdarza mi się rozmawiać a nawet kłócić z samym sobą,. Czasami tutaj się wyrzygam na inne kluby, ale nie mam nic lepszego do roboty w ośrodku w którym mnie odizolowali od reszty społeczeństwa.Ale mniejsza o mnie…

Tamte czasy już nie powrócą,. Teraz chiński Inter to klub mem, bez pieniędzy, bez perspektyw, bez zarządu, bez trenera…
Jedyne co nam zostało to zazdrościć reszcie wielkich, włoskich klubów, za to że się nie oddali w ręce nieudolnych chińczyków bankrutow.

Pozdrawiam.
Prawdziwy Gargamell.

Gorsze od powyższej opinii jest tylko oddanie się Amerykańskim spekulantom, którzy chcą zgłosić AC Memlan do ligi futbolu amerykańskiego. Szykuje się zmiana nazwy na AC Devils, czy AC Debils. Jakoś tak.

Sami widzicie, raz ze sobą się zgodzę, kolejnym razem sam sobie zaprzeczę, czy obrażę inny klub niż Inter. Wszystko w zależności od tego czy w danej chwili jestem Prawdziwym Gargamellem czy podrabiańcem.
I jeszcze jedna uwaga. Dostałem wiadomość od Administratora strony, iż składane są liczne skargi na moja osobę – niestety nic Wam to nie da. Przestawiłem Administratorowi zaświadczenie o mojej chorobie i jestem traktowany na specjalnych zasadach.