Rzym ratunkiem dla Lukaku? Możliwa wymiana z Chelsea

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku fot. PressFocus

AS Roma i Chelsea mogą latem wymienić się napastnikami. Na Stamford Bridge przyszłości nie ma Romelu Lukaku, zaś rozważany jest powrót Tammy’ego Abrahama.

  • Romelu Lukaku zakończy wypożyczenie w Interze i latem wróci do Chelsea
  • W Londynie nie ma dla Belga przyszłości
  • Lukaku może niebawem trafić do AS Romy, a na Stamford Bridge zameldowałby się Tammy Abraham

Ciekawa wymiana na horyzoncie

Władze Interu otwarcie przyznają, że nie planują latem żadnych ruchów wobec Romelu Lukaku. Belgijski napastnik zalicza nieudane wypożyczenie w Mediolanie i po sezonie wróci do Chelsea, gdzie również nie jest mile widziany. Londyńczycy zamierzają ponownie wystawić go na listę transferową, choć na ten moment w jego kontekście niewiele mówi się o możliwych opcjach.

Realną szansą dla Lukaku stała się AS Roma, która latem może rozstać się z Tammym Abrahamem. Co ciekawe, największe zainteresowanie transferem Anglika przejawia właśnie Chelsea, która chciałaby ponownie mieć go na Stamford Bridge. Między klubami może więc dojść do wymiany, na mocy której Belg zamelduje się na Stadio Olimpico.

Obaj napastnicy mają za sobą mizerny okres, choć Abraham jest w tej chwili ceniony wyżej. Jeśli doszłoby do takiej transakcji, z pewnością Chelsea musiałaby dopłacić niewielkie pieniądze.

Zobacz również: Juventus zaczął rozglądać się za wzmocnieniami

Komentarze