Rzym przygotowuje się na lądowanie Jose Mourinho

Jose Mourinho
Jose Mourinho Pressfocus

Z informacji przekazanych przez Calciomercato, wynika że Jose Mourinho wyląduje w Rzymie już w pierwszy lipcowy weekend. Portugalczyk rozpocznie, więc budowanie autorskiego projektu, a także poprowadzi treningi z zawodnikami, którzy nie wyjechali na Mistrzostwa Europy.

  • Według doniesień włoskich mediów – Jose Mourinho zjawi się w Rzymie w pierwszych dniach lipca
  • Portugalczyk przedstawi swoją wizję na rozwój drużyny i zapewne przejdzie do ofensywy transferowej

Rzym gotowy na przybycie Jose Mourinho

Calciomercato, donosi że – Rzym oczekuje już Jose Mourinho, którego przylot planowany jest na pierwszy weekend lipca. Portugalczyk zostanie zaprezentowany na oficjalnej konferencji prasowej, gdzie przedstawi swoją wizję na budowę zespołu oraz powie o planach na najbliższą przyszłość.

Nowy trener AS Romy zapowiedział również testy atletyczne dla piłkarzy, którzy nie wyjechali na mistrzostwa Europy 2020. Poprzedzą one obóz przygotowawczy, a planowo mają odbyć się w dniach: 6-7 lipca.

Na razie nie ma zbyt wielu informacji dotyczących prezentacji nowego menadżera. Bardzo prawdopodobne jest, że obok Mourinho zasiądzie Dan Friedkin, który był wielkim zwolennikiem zatrudnienia “The Special One” w swoim klubie.

Mourinho planuje wzmocnienia

Wraz z Mourinho do Giallorossich może dołączyć Granit Xhaka i Rui Patricio. To właśnie ci piłkarze są głównymi celami Portugalczyka. Obecnie obaj zawodnicy biorą udział w Euro 2020, przez co negocjacje mogą być lekko spowolnione. “The Special One” planuje również pozyskać nowego napastnika, który mógłby odciążyć Edina Dzeko.

Natomiast z klubu może odejść Smalling, Diawara oraz Pastore. Dodatkowo niepewny jest teraz los Justina Kluiverta, ponieważ 58-latek nie zwykł zbyt często stawiać na młodzież.

Przeczytaj również: Totti: dla Romy mój telefon jest wyłączony

Komentarze