Inter daje sobie więcej czasu na rozmowy z defensorem

Milan Skriniar
Milan Skriniar fot. PressFocus

Inter Mediolan wciąż nie doszedł do porozumienia z Milanem Skriniarem w kwestii przedłużenia wygasającej umowy. Władze klubu zdecydowały, że rozmowy będą kontynuowane po meczu o Superpuchar Włoch.

  • Negocjacje z Milanem Skriniarem nie przynoszą zamierzonych rezultatów
  • Władze Interu Mediolan obawiają się, że stracą defensora
  • Rozmowy będą kontynuowane po meczu o Superpuchar Włoch

Inter pod ścianą

Latem Inter Mediolan stoczył ciężką i wyczerpującą batalię o zatrzymanie Milana Skriniara, którego kusiło Paris Saint-Germain. Ostatecznie udało się wicemistrzom Włoch rozpocząć sezon ze słowackim defensorem, lecz jego przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Za pół roku wygasa jego kontrakt, a dotychczasowe rozmowy nie przyniosły zamierzonych rezultatów.

Władze Interu Mediolan proponują Skriniarowi kilkuletnie przedłużenie i pensję na poziomie sześciu milionów euro za sezon gry. Sam zainteresowany domaga się większych pieniędzy, a “Nerrazzuri” nie przystają na jego żądania.

Kwestia przyszłości Słowaka miała wyjaśnić się tuż po mistrzostwach świata w Katarze, a tymczasem kibice nie doczekali się żadnych pozytywnych informacji. Lada moment wznowione zostaną we Włoszech ligowe rozgrywki, dlatego negocjacje zostały odłożone w czasie. Kontynuacji można spodziewać się po meczu o Superpuchar Włoch, w którym Inter zagra z Milanem. To spotkanie odbędzie się 18 stycznia.

Jeśli obie strony nie dojdą do porozumienia, konieczna wydaje się sprzedaż jeszcze w trakcie zimowego okienka. Utrata takiego zawodnika za darmo byłaby dla Interu fatalna ze względów ekonomicznych. Zainteresowanie usługami Skriniara wciąż wykazuje Paris Saint-Germain, do którego dołączył także Tottenham.

Zobacz również: Vlahović nie zagra z Cremonese, Serb walczy o powrót do gry na hit

Komentarze