Rozmowy na linii Juventus-Dybala w toku, w środę kolejny dzień negocjacji

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. PressFocus

Paulo Dybala, wciąż nie może pewny swojej przyszłości w Juventusie. Media podają natomiast, że we wtorek doszło do spotkania sterników Starej Damy z agentem Argentyńczyka.

  • Paulo Dybala wciąż nie przedłużył umowy z klubem z Turynu
  • Kolejny etap rozmów na temat nowego kontraktu Argentyńczyk z Juve ma mieć miejsce w środę
  • Obie strony negocjują dokładne warunki dotyczące ewentualnego porozumienia

Juventus wciąż bez porozumienia z Dybalą

Paulo Dybala, umowę z wielokrotnymi mistrzami Serie A ma ważną do końca czerwca 2022 roku. Jeśli nie przedłuży kontraktu z klubem z Turynu, to już w styczniu będzie mógł wynegocjować wolny transfer do nowej ekipy.

Argentyński napastnik już latem minionego roku opierał się kilku próbom zmiany pracodawcy. Chętni na pozyskanie Dybali byli Manchester United i Tottenham Hotspur, ale ostatecznie kluczowa była chęć kontynuowania kariery przez piłkarzy w Juve.

Dziennikarze Sky Sport Italia ujawnili, że we wtorek doszło do spotkania władz Juventusu z menedżerem La Joyi. Przedstawiciele klubu Serie A oferują zawodnikowi umowę do końca czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Dybala oczekiwał zarobków na poziomie 10 milionów euro. Niemniej najnowsze informacje sugerują, że napastnik jest gotowy zgodzić się na osiem milionów euro rocznie. CalcioMercato.it oraz Goal.com podają, że w środę mają być kontynuowane rozmowy między obiema stronami.

Dybala jak dotąd wystąpił w Juve łącznie w 254 spotkaniach, zdobywając w nich 100 bramek.

Czytaj więcej: Juventus oddala się od pozyskania Locatelliego

Komentarze