Milan rozpoczął negocjacje ze skrzydłowym Chelsea

Christian Pulisic
Christian Pulisic Pressfocus

Włodarze Milanu podjęły decyzje o potrzebie wzmocnienia kadry. Napoli w lidze ucieka coraz bardziej, a klub zimą sprowadził jedynie Devisa Vazqueza za niecałe 500 tysięcy euro. Dziennikarze Marki są przekonani, że Rossoneri rozpoczęli negocjacje z przedstawicielami Christiana Pulisicia.

  • Christian Pulisic od dłuższego czasu znajdował się na liście życzeń Milanu
  • Rossoneri zdecydowali się wreszcie ruszyć po zawodnika Chelsea
  • Media wskazują, że trwają negocjacje między klubami

Pulisic może zawitać na San Siro jeszcze w styczniu

Christian Pulisic i Hakim Ziyech to dwaj zawodnicy, którzy od dłuższego czasu pozostają w orbicie zainteresowań Milanu. Mimo to mistrz Włoch do tej pory nie pokusił się o żadne konkretne działania, mające na celu zakontraktowanie któregokolwiek z nich. A kibice oczekują zdecydowanie wzmocnień. 

Ekrem Konur poinformował we wtorek, że władze Milanu podjęły wreszcie działania mające na celu sprowadzenie Christiana Pulisicia. Amerykanin jest otwarty na przeprowadzkę do Serie A, a Milan rozpoczął negocjacje z jego przedstawicielami. 

Pulisic jest zdecydowany na odejście z ekipy The Blues, gdzie nie czuje się ważnym ogniwem drużyny. Skrzydłowy obecnie przechodzi rehabilitację po kontuzji, jakiej doznał w meczu Premier League przeciwko Manchesterowi City. Kontrakt zawodnika ważny jest do końca czerwca 2024 roku, dlatego dla Chelsea jest to ostatni moment, żeby zarobić na sprzedaży Amerykanina atrakcyjne pieniądze.

Sprawdź też: Poważne osłabienie Milanu przed meczem z Lazio

Komentarze