Rośnie zainteresowanie Rabiotem, Juventus straci ważne ogniwo?

Adrien Rabiot
Adrien Rabiot fot. PressFocus

Adrien Rabiot wciąż waha się z podjęciem decyzji dotyczącej najbliższej przyszłości. Latem wygasa jego kontrakt z Juventusem, który ma coraz mniejsze szanse na zatrzymanie Francuza. Cieszy się on bowiem zainteresowaniem czołowych ekip z Premier League.

  • Adrien Rabiot nie spieszy się z decyzją w sprawie przyszłości
  • Francuz po sezonie może zostać wolnym zawodnikiem
  • Pomocnika Juventusu na radarach mają Manchester United, Liverpool i Tottenham

Rabiot trafi do Anglii?

Obecny sezon dla Adriena Rabiota jest bardzo udany, jeśli weźmiemy pod uwagę jego indywidualne osiągnięcia. Znacząco poprawił swoje notowania w Juventusie, gdzie stał się czołową postacią środka pola. Skorzystał także na problemach zdrowotnych swoich kolegów i wywalczył pierwszy skład w reprezentacji Francji na mistrzostwach świata w Katarze.

27-latek znajduje się w dobrym momencie swojej kariery i chce to wykorzystać. Coraz więcej wskazuje na to, że nie przedłuży wygasającego po sezonie kontraktu ze Starą Damą. Reprezentant Francji jasno deklaruje, że kluczowa dla jego decyzji będzie gra w Lidze Mistrzów. Pragnie on występować w tych rozgrywkach, a Juventus ma niewielkie szanse na zakwalifikowanie się do kolejnej edycji.

W kontekście Rabiota mówi się o rosnącym zainteresowaniu ze strony ekip Premier League. Do wymienianego wcześniej Manchesteru United dołączyły teraz Liverpool oraz Tottenham.

Zobacz również: Milan wyjaśnił potrzebę powstania nowego stadionu. “Fundamentalny dla przyszłości”

Komentarze