100 mln euro za Khvichę Kvaratskhelię?

Khvicha Kvaratskhelia
Khvicha Kvaratskhelia PressFocus

Wraz z kolejnymi świetnymi występami rośnie cena za Khvichę Kvaratskhelię, którego coraz częściej przymierza się do tak wielkiego klubu, jakim bez wątpienia jest Real Madryt.

  • Kvaratskhelia jest pożądany na rynku transferowym
  • Sytuację Gruzina monitorują takie ekipy jak Real Madryt czy Manchester City
  • Mówi się, że wartość rynkowa skrzydłowego może wzrosnąć do 100 mln euro

Kvaratskhelia spełni marzenie o grze dla Realu Madryt?

Khvicha Kvaratskhelia w jednym z ostatnich wywiadów wyznał, że od dziecka kibicuje Realowi Madryt, a jego największym marzeniem jest wygranie Ligi Mistrzów z tym hiszpańskim klubem. Niewykluczone, że lewoskrzydłowy spełni swój sen, bowiem media z Półwyspu Iberyjskiego zaczęły plotkować o wstępnym zainteresowaniu “Królewskich” gruzińskim piłkarzem.

W kontekście utalentowanego 21-latka wymienia się także takie drużyny jak m.in. Manchester City oraz Liverpool. 19-krotny reprezentant Gruzji jest odkryciem obecnego sezonu, a z dnia na dzień rośnie jego wartość rynkowa, o czym wspominał agent zawodnika Napoli. Mówi się, że wkrótce ofensywny piłkarz będzie wyceniany na mniej więcej 100 milionów euro.

Zobacz również:

Khvicha Kvaratskhelia z powodzeniem występuje w koszulce popularnych “Azzurrich” od lipca 2022 roku, kiedy to trafił na Stadio Diego Armando Maradona za 10 milionów euro. W tym momencie ta kwota wydaje się mega promocją.

Khvicha Kvaratskhelia rozegrał dla Napoli 17 meczów, strzelił 8 bramek i zaliczył 10 asyst. Co ciekawe, Gruzin niedawno przyznał także, że jego idolami są Cristiano Ronaldo oraz Guti Hernandez, czyli dwaj zawodnicy mający przeszłość w Realu Madryt. Umowa skrzydłowego z włoskim klubem wygasa dopiero 30 czerwca 2027 roku.

Czytaj więcej: Gosens odejdzie z Interu, ale zostanie w Lidze Mistrzów?

Komentarze

Comments 4 comments

HaArd pożegna się po tym sezonie z Realem prawdopodobnie nawet sam mówi, że ma chęć wrócić do Anglii szejkowie z Newcastle już łapy wyciągają, więc wszystko możliwe, zależy jak zakończy ten sezon u Napoli i on.

Jak ja tego Realu nienawidzę! 😔😔😔😔😔
Mój ukochany Inter Memlan nie może sobie pozwolić nawet na zakup nowych piłek, a co tu dopiero mówić o zawodniku za 100m. Cala europa śmieje się z Interu – chińskiego bankruta.
😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔