Ronaldo zaoferowany gigantowi Premier League

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. Grzegorz Wajda

Cristiano Ronaldo jest w ostatnim czasie na ustach wszystkich. Przyszłość zawodnika jest niepewna, a co jakiś czas pojawiają się nowe informacje dotyczące tego, gdzie 36-latek może przenieść się tego lata. L’Equipe sugeruje, że Portugalczyk został zaoferowany Man City.

  • Cristiano Ronaldo jest w ostatnim czasie na świeczniku wszystkich czołowych mediów
  • Portugalczyk jest podobno zdecydowany na rozstanie z Juventusem
  • L’Equipe podało, że 36-latek został zaoferowany Man City

Ronaldo wróci do Premier League?

Cristiano Ronaldo ma umowę z Juventusem ważną do końca czerwca przyszłego roku. Tym samym trwające okienko transferowe jest jedną z ostatnich okazji dla klubu z Turynu na sprzedaż piłkarza. Kłopot w tym, że niewiele jest klubów, mogących spełnić oczekiwania finansowe 36-latka.

Reprezentant Portugalii aktualnie może liczyć na zarobki w wysokości ponad 30 milionów euro. Nie jest też tajemnicą, że Juve oczekuje za zawodnika minimum 30 milionów euro. Na dzisiaj jest tylko kilka klubów na rynku, które mogą pozwolić sobie na Ronaldo. Jednym z nich bez wątpienia jest Man City.

Oprócz mistrza Premier League portugalski zawodnik mógł też dołączyć do PSG, gdzie niedawno trafił Cristiano Ronaldo. L’Equipe twierdzi jednak, że bardziej realną opcją jest dołączenie doświadczonego zawodnika do Man City. Transakcja miałaby polegać na tym, że w zamian za Ronaldo do Juve trafiłby ktoś z dwójki Bernardo Silva-Aymeric Laporte.

Doniesienia z Francji sugerują, że finał sagi transferowej z udziałem Portugalczyka może mieć miejsce w najbliższy weekend. Ronaldo ma za sobą sezon, w których wygrał Puchar Włoch, Supercoppa Italiana, a ponadto został królem strzelców Serie A.

Czytaj więcej: Juventus wycenił Ronaldo

Juventus Turyn
Empoli
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 28. sierpnia 2021 20:06.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze

Comments 5 comments

Jak ciul, że MC wymieni Ronaldo za Laporte albo Silve, aż tak mało lotni to oni nie są, nawet za darmo Ronaldo niech oddadzą bo 30 baniek rocznie to potężne obciążenie dla budżetu, nie ma opcji, że ktoś go weźmie, choć z drugiej strony szejk ma kupę szmalu więc może szastać na prawo i lewo