Ronaldo zaczął się pakować? Auta Portugalczyka opuściły Turyn

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo Pressfocus

Per Semper Calcio opublikował nagrania, na których widać jak auta Cristiano Ronaldo pod osłoną nocy wjeżdżają na przyczepę ciężarówki. Włoscy dziennikarze są przekonani, że Portugalczyk właśnie rozpoczął pierwszy etap swojej wyprowadzki z Turynu.

Koszmarny sezon Juve

Cristiano Ronaldo ma ważny kontrakt ze Starą Damą do 2022 roku. Tegoroczny sezon w wykonaniu piłkarzy Juve pozostawia jednak wiele do życzenia. Po wieloletniej dominacji w Serie A, Scudetto wpadło w ręce Nerazzurrich. Tymczasem Bianconeri tuż przed ostatnim starciem ligowym, zajmują piątą pozycję w tabeli. Jeśli po 38. kolejce nic się nie zmieni, ekipa z Turynu po raz pierwszy od kampanii 2009/10 nie awansuje do Ligi Mistrzów.

Przyszłość Ronaldo w Turynie stoi pod wielkim znakiem zapytania

Pogłoski o możliwym odejściu podsycił fragment wideo opublikowany przez Per Semper Calcio. Na załączonym filmie siedem luksusowych aut CR7 wjeżdża na przyczepę ciężarówki i to pod osłoną nocy. Firma, która podjęła się tego wyzwania nosi nazwę Rodo Cargo i co ciekawe ma swoją siedzibę właśnie w Lizbonie. Kiedy Ronaldo przenosił się do Włoch, przylot jego samochodów latem 2018 r., do stolicy Piemontu oznaczał czarno-białe lądowanie. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że gdy samochody Portugalczyka opuściły garaż w Turynie, 36-latek zaczął pierwsze przymiarki do przeprowadzki.

Gdzie może trafić CR7?

Mama Cristiano Ronaldo kilka dni temu oznajmiła portugalskim mediom, że zrobi wszystko, aby przekonać syna do powrotu do Sportingu. Taki scenariusz wydaje się jednak mało prawdopodobny. Pensja, którą zarabia gwiazdor sprawia, że o jego usługi zawalczyć mogą Paris Saint-Germain, Manchester United oraz Real Madryt.

Jedno jest pewne. Juve ma skład, który potrzebuje odświeżenia, a wybór niedoświadczonego Andrei Pirlo nie przyniósł oczekiwanych rezultatów. Co więcej, atmosfera na treningach od dłuższego czasu pozostawia wiele do życzenia, więc tego lata będziemy świadkami wielkich zmian w Turynie.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze