Ronaldo: Z Sarrim zmieniliśmy się na lepsze

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. Grzegorz Wajda

Cristiano Ronaldo uważa, że Juventus pod wodzą Maurizio Sarriego zmienił się na lepsze. Portugalczyk w pierwszych dziewięciu meczach tego sezonu zdobył dla Starej Damy pięć bramek.

Czytaj dalej…

– Zmieniliśmy się z Sarrim, poprawiliśmy się – powiedział Ronaldo podczas konferencji prasowej przed wtorkowym meczem Ligi Mistrzów z Lokomotiwem w Moskwie.

– Mam więcej wolności. Wiele się zmieniło, poprawiliśmy się, ale są jeszcze pewne rzeczy do naprawienia. Jestem jednak bardzo szczęśliwi – mówił Portugalczyk.

– Wykonaliśmy świetną robotę z Allegrim, ale z Sarrim jeszcze się rozwinęliśmy. Moja pozycja na boisku zmieniła się, ale zawsze staram się zajmować miejsce na boisku, gdzie czuję się najlepiej. Lubię mieć swobodę ruchu – kontynuował.

– Musimy walczyć o to, aby ponownie potwierdzić swoją pozycję w lidze i spróbować wygrać Ligę Mistrzów. To jest nasz cel. Ważne są wyniki zespołu. Jeżeli chodzi o Złotą Piłkę, to nie mam nic do powiedzenia na ten temat. Nie ma znaczenia, czy wygram, czy nie. Nagrody indywidualne to rezultat wyników osiąganych drużyną – dodał.

Komentarze