Ronaldo: To był bardzo dobry pierwszy sezon

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. Grzegorz Wajda

Juventus pokonał u siebie Fiorentinę 2:1 i zapewnił sobie ósmy z rzędu tytułu mistrzowski w Serie A. Cristiano Ronaldo, powiedział, że jest bardzo zadowolony ze swojego pierwszego sezonu gry we Włoszech.

Czytaj dalej…

– Według mnie, to był bardzo dobry pierwszy sezon. Dobrze się tutaj zadomowiłem. Zdobyliśmy Scudetto i Superpuchar Włoch, a to nie jest coś łatwego do osiągnięcia – przyznał Portugalczyk w rozmowie z Sky Sport Italia.

– Po wygraniu ligi w Anglii i Hiszpanii, zwyciężyłem także we Włoszech. To było dla mnie ważne i jestem z tego powodu bardzo zadowolony – podkreślił.

– To był rok sukcesów, jesteśmy szczęśliwi. Nie można cały czas wszystkiego wygrywać. Czuliśmy, że mogliśmy zrobić więcej, ale tylko jedna drużyna może wygrać Ligę Mistrzów. Następny sezon to jest nowy rozdział. Kibice bardzo oczekują tego triumfu i my również. To jest ważne trofeum, ale te rozgrywki są bardzo trudne – stwierdził.

CR7 został też zapytany o spekulacje na temat ewentualnego odejścia ze Starej Damy. – Na 1000 procent zostaję w Juventusie – odpowiedział.

Komentarze