Ronaldo na ratunek. Portugalczyk zagra z Parmą

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. Grzegorz Wajda

Cristiano Ronaldo będzie do dyspozycji Andrei Pirlo na dzisiejsze spotkanie Serie A, w którym Juventus zmierzy się z Parmą. W kadrze meczowej zabrakło natomiast Meriha Demirala, który zmaga się z problemami mięśniowymi i sztab szkoleniowy Starej Damy postanowił dać mu odpocząć.

Cristiano Ronaldo z powodu problemów zdrowotnych nie wystąpił w ostatnim ligowym meczu z Atalantą Bergamo. Decyzja o pozostawieniu go poza składem zapadła po wspólnych rozmowach.

Portugalczyk jest już jednak gotowy do gry i w środowym meczu przeciwko Parmie prawdopodobnie wystąpi od pierwszej minuty. Według włoskich mediów jego partnerem w ataku będzie Paulo Dybala.

W kadrze meczowej Juventusu znalazł się również Federico Bernardeschi, który wraca do gry po przerwie spowodowanej koronawirusem. Przeciwko Parmie nie będą mogli natomiast wystąpić Merih Demiral i Federico Chiesa. Pierwszy odczuwa skutki intensywnego sezonu, z kolei drugi wraca do zdrowia po kontuzji, której nabawił się w spotkaniu z Atalantą.

Środowe spotkanie na Allianz Stadium rozpocznie się o godzinie 20:45. Dowiedz się więcej – sprawdź nasze typy na mecz Juventus – Parma.

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21. kwietnia 2021 20:43.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze