Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. Grzegorz Wajda

Ronaldo: mogę grać jeszcze wiele lat

Cristiano Ronaldo udzielił ostatnio ciekawej wypowiedzi dziennikarzom, przekonując, że ma plan, aby grać jeszcze przez wiele lat. Godne uwagi jest to, że 35-latek został wybrany Zawodnikiem Stulecia na gali Globe Soccer Awards w niedzielę. Portugalczyk ma też na swoim koncie pięć razy triumf w plebiscycie Złotej Piłki.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Crostiano Ronaldo aktualnie broni barw Juventusu FC. W szeregach ekipy z Piemontu zawodnik jest liderem klasyfikacji strzelców Serie A, legitymując się 12 trafieniami na koncie. Piłkarz Juve w ten sposób wyprzedza Romelu Lukaku i Zlatana Ibrahimovicia, którzy mają odpowiednio jedenaście i dziesięć trafień.

– Wiek nie ma znaczenia. Ważne jest to, jak pracuje umysł – przekonywał Cristiano Ronaldo cytowany przez Football Italia.

– Nie wiadomo, co jutro się wydarzy. W związku z tym żyję tylko tym, co tu i teraz, czyli teraźniejszością – kontynuował zawodnik.

– Aktualnie czuję się dobrze. Myślę, że jestem w dobrym momencie w swoim życiu. Mam nadzieję, że będzie mi dane grać jeszcze przez wiele lat. Chociaż nigdy nic nie wiadomo – zaznaczył reprezentant Portugalii.

– To jest piłka nożna. Nie wiadomo, co czeka nas jutro. Rozmawiając z młodymi chłopakami, zawsze mówię im, aby cieszyli się chwilą – powiedział piłkarz Starej Damy.

Cristiano Ronaldo wygrał praktycznie wszystko, co było do wygrania. Jednym z celów niezrealizowanych jest natomiast wygranie mistrzostwa świata. – Wciąż marzę o wywalczeniu mistrzostwa świata z Portugalią. To jest możliwe – przekonywał doświadczony zawodnik.

Najbliższy mundial rozegrany zostanie pod koniec 2022 roku w Katarze. CR7 będzie miał wówczas 37 lat.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze

Na temat “Ronaldo: mogę grać jeszcze wiele lat