Ronaldo: mogę grać jeszcze wiele lat

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. Grzegorz Wajda

Cristiano Ronaldo udzielił ostatnio ciekawej wypowiedzi dziennikarzom, przekonując, że ma plan, aby grać jeszcze przez wiele lat. Godne uwagi jest to, że 35-latek został wybrany Zawodnikiem Stulecia na gali Globe Soccer Awards w niedzielę. Portugalczyk ma też na swoim koncie pięć razy triumf w plebiscycie Złotej Piłki.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Crostiano Ronaldo aktualnie broni barw Juventusu FC. W szeregach ekipy z Piemontu zawodnik jest liderem klasyfikacji strzelców Serie A, legitymując się 12 trafieniami na koncie. Piłkarz Juve w ten sposób wyprzedza Romelu Lukaku i Zlatana Ibrahimovicia, którzy mają odpowiednio jedenaście i dziesięć trafień.

– Wiek nie ma znaczenia. Ważne jest to, jak pracuje umysł – przekonywał Cristiano Ronaldo cytowany przez Football Italia.

– Nie wiadomo, co jutro się wydarzy. W związku z tym żyję tylko tym, co tu i teraz, czyli teraźniejszością – kontynuował zawodnik.

– Aktualnie czuję się dobrze. Myślę, że jestem w dobrym momencie w swoim życiu. Mam nadzieję, że będzie mi dane grać jeszcze przez wiele lat. Chociaż nigdy nic nie wiadomo – zaznaczył reprezentant Portugalii.

– To jest piłka nożna. Nie wiadomo, co czeka nas jutro. Rozmawiając z młodymi chłopakami, zawsze mówię im, aby cieszyli się chwilą – powiedział piłkarz Starej Damy.

Cristiano Ronaldo wygrał praktycznie wszystko, co było do wygrania. Jednym z celów niezrealizowanych jest natomiast wygranie mistrzostwa świata. – Wciąż marzę o wywalczeniu mistrzostwa świata z Portugalią. To jest możliwe – przekonywał doświadczony zawodnik.

Najbliższy mundial rozegrany zostanie pod koniec 2022 roku w Katarze. CR7 będzie miał wówczas 37 lat.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze

Na temat “Ronaldo: mogę grać jeszcze wiele lat