Ronaldo: Inter na zawsze pozostanie w moim sercu

Ronaldo
Ronaldo fot. Grzegorz Wajda

Ciekawego wywiadu włoskim mediom udzielił ostatnio Luis Nazario de Lima Ronaldo, który odniósł się między innymi do swojego pobytu w Interze Mediolan. Brazylijczyk podkreślił, że cały czas ma klub z Lombardii w swoim sercu. Były reprezentant Brazylii dał też do zrozumienia, że złym postępowaniem było zakomunikowanie ówczesnemu prezydentowi Interu, aby wybierał między nim a trenerem prowadzącym w przeszłości Inter, czyli Hectorem Cuperem.

Czytaj dalej…

– Inter jest w moim sercu i pozostanie w nim zawsze. Spędził w tym klubie pięć pięknych lat swojego życia, ucząc się w tym czasie kochać ludzi, którzy mnie kochali – powiedział Ronaldo w rozmowie ze Sky Sport Italia.

– Kocham Mediolan i kocham Inter, mając nadzieję, że tak już będzie zawsze – dodał Brazylijczyk.

Ronaldo jest obecnie właścicielem jednego z hiszpańskich klubów występujących w La Liga, czyli Realu Valladolid, mając w posiadaniu 51 procent akcji. Brazylijczyk nie ukrywa, że wzorem pod względem sprawowania władzy jest dla niego Massimo Moratti. 73-letni potentat naftowy był sternikiem Nerazzurruch do 2013 roku.

– Moratti to dla mnie wzór naśladowania, od którego bardzo dużo się nauczyłem. Z perspektywy czasu muszę powiedzieć, że żałuję tego, że kazałem mu wybierać między mną a trenerem Cuperem. Dzisiaj na pewno nie postawiłbym właściciela klubu w tak trudnym położeniu – powiedział Ronaldo.

Komentarze