Ronaldo: Chciałbym zagrać z Realem w finale LM

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. Grzegorz Wajda

Kibice Juventusu FC niejednokrotnie w tym sezonie mogli zastanawiać się, z kim woli grać w ataku Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w jednej z ostatnich wypowiedzi dla mediów przekonywał, że z taka sama przyjemnością gra mu się z Paulo Dybalą i Gonzalo Higuainem.

Czytaj dalej…

– Niezależnie od tego, czy gram z Dybala, czy z Higuainem, to z oboma zawodnikami świetnie się dogaduję. Lubie grać z oboma piłkarzami – mówił Ronaldo w rozmowie ze Sky Sport Italia.

– Na boisku świetnie się bawimy, ale trener podejmuje ostateczne decyzje, więc nam pozostaje to uszanować – dodał zawodnik.

W ostatnim czasie Ronaldo zmagał się z kłopotami zdrowotnym, ale jak przyznał po środowym starciu już wszystko jest ok.

– Czuje się dobrze. Mam już za sobą kłopoty fizyczne. Przez cztery tygodnie czułem ból, ale już jest wszystko ok – zaznaczył piłkarz.

– Drużyna również ma się dobrze. Zaprezentowaliśmy się świetnie w drugiej połowie. Wygraliśmy swoją grupę w Lidze Mistrzów, więc wszystko zmierza w dobrym kierunku – mówił Ronaldo.

W najbliższym poniedziałek odbędzie się losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów. Reprezentant Portugalii zabrał głos w tej kwestii, dając do zrozumienia, że ze swoja była ekipą chciałby zmierzyć się w finale tych rozgrywek.

– Real to świetny zespół. Gdyby mnie zapytano, czy chciałbym z nim zagrać, to powiedziałbym, że tak, ale w finale Ligi Mistrzów. Gdyby to ode mnie zależało, to nie zastanawiałbym się na tym długo – skwitował Ronaldo.

Komentarze