Romelu Lukaku nie wróci do Interu

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku fot. Imago / Aflosport

Inter Mediolan podjął decyzję o przerwaniu negocjacji w sprawie pozyskania Romelu Lukaku. Piłkarz miał zostać już o tym poinformowany. Wkrótce podobną wiadomość ma otrzymać Chelsea, przekonuje dziennikarz Gianluca Di Marzio.

  • Wygląda na to, że upadł temat powrotu Romelu Lukaku do Interu Mediolan
  • Nowe wieści na temat belgijskiego napastnika przekazał dziennikarz Gianluca Di Marzio
  • Doświadczony zawodnik aktualnie jest własnością Chelsea

Juventus kusił Lukaku

Inter Mediolan miał ambitny plan, aby odzyskać na stałe Romelu Lukaku. Najnowsze wieści na temat Belga przekonują, że temat transferu definitywnego upadł.

Dziennikarz Gianluca Di Marzio przekonuje, że Nerazzurri zrezygnowali z pozyskania Lukaku, bo dotarło do nich, że zawodnik negocjuje z Juventusem i nawiązał też kontakt z Milanem. Jednocześnie przedstawiciele Interu mieli za złe piłkarzowi to, że nie zaangażował się w temat powrotu do klubu.

W nocy z piątku na sobotę Belg zadzwonił do dyrektora sportowego Nerazzurrich Piero Ausilio i próbował poprawić relacje, ale rozmowa telefoniczna nie trwała długo. Teraz Inter będzie szukał alternatywnych opcji wzmocnienia ataku.

Juventus może kupić Lukaku, jeśli Dusan Vlahovic zostanie sprzedany. W przeciwnym razie napastnik wróci do Chelsea lub rozważy oferty z Arabii Saudyjskiej.

Czytaj więcej: Inter żegna legendarnego bramkarza. Rozstanie po latach

Komentarze