Romano przekazał świetne wieści fanom Juventusu

Federico Chiesa
Federico Chiesa Pressfocus

Federico Chiesa według Fabrizio Romano będzie kontynuował karierę w Juventusie. Z turyńczykami swoją przyszłość wiąże także inny ważny gracz.

  • Kibice Juventusu powinni być zadowoleni z najnowszych informacji od Fabrizio Romano
  • Włoski dziennikarz przekazał wieści na temat dwóch ważnych graczy turyńczyków
  • Przyszłość ze Starą Damą wiąże między innymi Federico Chiesa

Juventus zatrzyma liderów

Tego lata Juventus stracił Cristiano Ronaldo. Odejście Portugalczyka częściowo wpłynęło na rozczarowujący początek sezonu w wykonaniu Bianconerich. Z Turynu mógł odejść także inny kluczowy gracz, a mianowicie Federico Chiesa.

23-latek jest na celowniku czołowych klubów świata. Jego pozyskanie najbardziej poważnie rozważał Liverpool. The Reds oraz drużyny między innymi z Niemiec, muszą obejść się smakiem. Fabrizio Romano przekazał, że Juventus nie ma zamiaru rozważać ofert za Chiesę. Uważa go bowiem za kluczowe ogniwo i fundament swojego projektu.

Fabrizio Romano dodał także równie interesującą informację na temat innego ważnego piłkarza, czyli Juana Cuadrado. Kolumbijczyk definitywnie przeniósł się do Turynu cztery lata temu z Chelsea za 20 milionów euro. Był to dobry interes dla włoskiej ekipy. 33-latek w barwach aktualnej drużyny rozegrał już prawie 230 meczów. Strzelił w nich 20 goli i zaliczył ponad 50 asyst.

Aktualna umowa Cuadrado wiąże go z Juventusem tylko do 30 czerwca 2022 roku. Według Fabrizio Romano, Kolumbijczyk wkrótce podpisze z klubem nową umowę. Włoskie media dodają, że 33-latek prawdopodobnie będzie zarabiał mniej, ze względu na sytuację ekonomiczną turyńczyków.

Czytaj także: Erling Haaland mógł trafić do Juventusu

Komentarze