Roma złożyła podziękowania Smalingowi i Zappacoście

Serie A
Serie A

Chris Smalling i Davide Zappacosta ostatecznie nie wzmocnią na stałe AS Romy. Tymczasem prezes stołecznego klubu w osobie Guido Fiengi w imieniu klubu podziękował piłkarzom za zaangażowanie w projekt Romy. Przypomnijmy, że wymienieni zawodnicy do ekipy z Serie A byli wypożyczeni odpowiednio z Manchesteru United i Chelsea FC.

Czytaj dalej…

Angielski defensor był mocnym ogniwem ekipy z Rzymu, będąc jednocześnie jedną z kluczowych postaci w talii trenera Paulo Fonseki. W kontekście zawodnika The Blues tak dobrze już nie było, na co wpływ miała kontuzja więzadła krzyżowego u piłkarza.

To już jest koniec

W każdym razie obu zawodnikom sternik klubu podziękował za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Wilków za to, że oddali serce dla Romy.

– Chcielibyśmy podziękować Chrisowi i Davide’owi za profesjonalizm pokazany w tym sezonie – powiedział Fienga w oficjalnym komunikacie.

– Obaj wykazali się oddaniem i zaangażowaniem w projekt klubu. Dzielili się z nami każdą chwilą, zarówno tą pozytywną, jak i tą trudną, od razu okazując wielkie przywiązanie do klubowych barw – zaznaczył przedstawiciel Romy.

Przypomnijmy, że team ze stolicy Woch zakończył rozgrywki włoskiej ekstraklasy na piątej pozycji z dorobkiem 70 punktów na koncie.

Komentarze