Roma zdeterminowana, aby pozyskać Suso?

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Cały czas niejasna jest przyszłość Suso w szeregach AC Milanu, Zawodnik znalazł się ostatnio na celowniku AS Romy, która była skłonną zaoferować w zamian kogoś z trójki: Steven N’zozni, Patrick Schick, czy Maxime Gonalons, ale klub z Lombardii nie jest zainteresowany tego typu transakcją.

Czytaj dalej…

Sky Sport Italia donosi, że Milanu oczekuje za swojego zawodnika 40 milionów euro. Tymczasem znany włoski dziennikarz sportowy Gianluca Di Marzio podał, że działacze Wilków usiłowali pozyskać Hiszpana, chcąc oddać w zamian jednego ze swoich piłkarzy, ale bez efektu.

Suso cały czas stara się odnaleźć w nowej dla siebie roli w szeregach Rossonerich, którzy pod batutą Marco Giampaolo mają grac w ustawieniu 4-3-1-2. Hiszpan ma występować w roli trequartisty za plecami dwóch napastników, na co wskazują według włoskich dziennikarzy ostatnie treningi Rossonerich.

Tymczasem włoskie media podają, że ostatnio doszło do kilku spotkań obecnego trenera Romy i agenta Suso w osobie Allessandro Lucciego, co może oznaczać, że rzymianie są poważnie zainteresowani pozyskaniem piłkarza Milanu.

Komentarze