Zaniolo z poważną kontuzją, w środę przejdzie operację

Włochy
Włochy

Nicolo Zaniolo w trakcie poniedziałkowego meczu z Holandią doznał kontuzji kolana. Dzisiaj natomiast światło dzienne ujrzała wiadomość AS Romy, mówiąca o tym, że piłkarz w środę przejdzie operację.

Czytaj dalej…

Nicolo Zaniolo przeszedł dzisiaj badania w klinice Villa Stuart, które wykazały, że konieczna jest kolejna operacja nogi u piłkarza. Przypomnijmy, że zawodnik osiem miesięcy temu zerwał więzadła w kolanie. Tym samym też było przez długi czas wyłączony z gry co jednak nie było aż tak odczuwalne, bo w trakcie sezonu miała też miejsce przerwa pandemiczna.

Odnotujmy, że pomocnik Giallorossich doznał swojej kontuzji tuż przed przerwą wygranego starcia z Holandią w Lidze Narodów UEFA.

“Nicolo Zaniolo przejdzie operację w środę po tym, jak dzisiejsze badanie rezonansu magnetycznego potwierdziły, że zawodnik doznał całkowitego zerwania więzadła krzyżowego przedniego” – napisał klub w oświadczeniu.

“21-latek doznał kontuzji podczas spotkania reprezentacji Włoch przeciwko Holandii w poniedziałek wieczorem” – czytamy dalej.

Dodajmy, że Zaniolo ma kontrakt z Romą ważny do końca czerwca 2024 roku. Rynkowa wartość zawodnika szacowana jest na 55 milionów euro.

Komentarze