Roma zaczęła rozmowy ws. transferu Smallinga

Chris Smalling
Chris Smalling fot. Grzegorz Wajda

Według informacji zamieszczonych na łamach strony GianlucaDiMarzio.com przedstawiciele AS Romy przeprowadzili już rozmowy ze sternikami Manchesteru United ws. transferu definitywnego Chrisa Smallinga. Przypomnijmy, że Anglik trafił do teamu z Wiecznego Miasta na roczne wypożyczenie w trakcie letniego okna transferowego.

Czytaj dalej…

Smalling szybko zaaklimatyzował się w nowej ekipie i nowym dla siebie otoczeniu. Zawodnik nie tylko znajduje uznanie w oczach trenera Paulo Fonseki, ale zyskał też szacunek u kibiców Wilków, którzy doceniają jego wolę walki i zaangażowanie w grę.

W związku z powyższym klub ze stolicy Włoch zaczął poważnie brać pod uwagę pozyskanie piłkarza na stałe. Działacze rzymian postanowili już działać w tej sprawie. Podobno przedstawiciele Romy są gotowi wyłożyć 10 milionów euro (8,6 miliona funtów) za zawodnika.

Urodzony w Londynie obrońca w tej kampanii rozegrał siedem meczów, notując jedno trafienie. Swojego pierwszego gola we Włoszech zawodnik zaliczył w meczu 10. kolejki Serie A, gdy Roma w delegacji mierzyła się z Udinese Calcio.

Komentarze