Roma wznowiła rozmowy w sprawie byłej gwiazdy Torino

Andrea Belotti
Andrea Belotti fot. PressFocus

AS Roma rozkręca się w trakcie trwającego okna transferowego. Giallorossi po pozyskaniu Paulo Dybali nie zamierzają na tym poprzestać. Najnowsze doniesienia medialne sugerują, że władze klubu ze stolicy Włoch zaczęły pracować nad ewentualnym transferem z udziałem Andrei Belottiego.

  • AS Roma ma ambitne plany związane z nowym sezonie
  • Apetyty Giallorossich wzrosły po wygraniu Ligi Konferencji Europy
  • TuttoMercatoWeb podaje, że do ekipy z Rzymu może niebawem dołączyć Andrea Belotti

Belotti kolejnym napastnikiem na celowniku Romy

AS Roma może na dzisiaj liczyć w ofensywie przede wszystkim na Paulo Dybalę i Tammy’ego Abrahama. Niemniej sternicy Wilków pracują nad kolejnymi ruchami transferowymi.

Giallorossi ostatnio skupili się na finalizowaniu transakcji z udziałem wolnych piłkarzy. Roma okazała się ostatnio bardziej przekonująca dla Paulo Dybali, niż na przykład Inter Mediolan, AC Milan, czy SSC Napoli. Z różnych powodów przedstawiciele wymienionych ekip nie byli do końca przekonani do transferu z udziałem Argentyńczyka.

TuttoMercatoWeb przekonuje natomiast, że La Joya nie jest jedynym zawodnikiem, w którego celuje Roma. Najnowsze wieści sugerują, że zostały wznowione rozmowy z Andreą Belottim, który po wygaśnięciu umowy z Torino nie może narzekać na nadmiar ofert.

Reprezentant Włoch jest też na celowniku takich klubów jak: AC Milan, Atalanta, OGC Nice, czy AS Monaco. Il Gallo ma na swoim koncie 270 występów, w których strzelił 106 goli jako zawodnik Torino. Z powodu kontuzji w poprzedniej kampanii zawodnik zagrał w Serie A w 22 meczach, notując w nich osiem trafień i asystę.

Czytaj więcej: Media: Paulo Dybala zawodnikiem Romy!

Komentarze