Roma wraca do tematu pozyskania Ruganiego

Daniele Rugani
Daniele Rugani fot. Grzegorz Wajda

Według najnowszych doniesień włoskich mediów wrócił temat przeprowadzki Daniele Ruganiego z Juventusu FC do AS Romy. Taki stan rzeczy ma być związany z tym, że władze mistrzów Włoch są gotowe obniżyć wymagania finansowe za swojego zawodnika.

Czytaj dalej…

Jeszcze w trakcie weekendu wyglądało na to, że klub z Wiecznego Miasta odpuści temat pozyskania młodego defensora, który był też łączony z transferem do AS Monaco. Tymczasem najnowsze informacje sugerują, że piłkarz może zasilić szeregi Giallorossich.

Powyższy stan rzeczy jest możliwy, gdyż fiaskiem zakończyły się rozmowy działaczy Romy z Liverpoolem FC ws. pozyskania Dejana Lovrena. Tym samym stołeczny klub ma plan, aby wypożyczyć za pięć milionów euro Ruganiego z opcją obowiązkowego transferu definitywnego za 20 milionów euro, a nie jak wcześniej podawano za 25 milionów euro.

Niewykluczone, że suma transferu będzie jeszcze mniejsza, jeśli tylko jeden z młodych zawodników Romy uda się do Juve, a mowa o takich graczach jak: Eugene Bouah, czy Allessio Riccardi. Warto jednak podkreślić, że rzymianie nie zamierzają żegnać się z wymienionym duetem, a już na pewno nie z Riccardim.

Komentarze