Roma szuka zastępstwa dla Spinazzoli. Kandydat z Manchesteru

Alex Telles
Alex Telles PressFocus

AS Roma intensywnie poszukuje zawodnika, który mógłby wypełnić lukę powstałą po kontuzji Leonardo Spinazzoli. Jak informuje Sky Italy, na celowniku nowego szkoleniowca włoskiego klubu znalazł się obrońca Manchesteru United Alex Telles.

  • Leonardo Spinazzola z powodu poważnej kontuzji nie zagra przez kilka miesięcy
  • Jego miejsce na lewej stronie defensywy Romy może zająć obrońca Manchesteru United Alex Telles

Telles kandydatem do zastąpienia odkrycia Euro 2020

Spinazzola, który świetnie spisywał się podczas Euro 2020, w najbliższych miesiącach nie będzie mógł pojawić się na murawie. Powodem jest poważna kontuzja ścięgna Achillesa, której nabawił się podczas ćwierćfinałowego spotkania z Belgią.

Na reprezentanta Włoch bardzo liczył nowy trener Romy Jose Mourinho, ale teraz musi znaleźć dla niego odpowiedniego zastępcę. Na celowniku włoskiego klubu miał się znaleźć lewy obrońca Manchesteru United Alex Telles i rozmowy w sprawie jego transferu miały już się rozpocząć.

28-letni Brazylijczyk na Old Trafford trafił zaledwie rok temu za 15 milionów z FC Porto. Nie zdołał jednak “wygryźć” z podstawowego składu Czerwonych Diabłów Luke’a Shawa i wystąpił w zaledwie dziewięciu spotkaniach Premier League. Niewykluczone tym samym, że jego przygoda z Manchesterem United bardzo szybko dobiegnie końca.

Według mediów zainteresowana sprowadzeniem Tellesa na Stadio Olimpico jest AS Roma. Włoski klub chciałby sięgnąć Brazylijczyka tylko na zasadzie wypożyczenia, podczas gdy Czerwone Diabły mają być zainteresowane tylko definitywną jego sprzedażą

Komentarze