Roma przed wyborem Rugani, czy Lovren

Dejan Lovren
Dejan Lovren fot. Elena Rusko / Sputnik/ Hepta / Sport Pictures

Jak w kalejdoskopie zmieniła się sytuacja związana z przyszłością Daniele Ruganiego. Włoski obrońca jeszcze wczoraj według medialnych doniesień był blisko transferu do AS Romy. Tymczasem najnowsze doniesienia wskazują, że do gry o zawodnika włączyło się AS Monaco. Tym samym klub ze stolicy Włoch wrócić do tematu pozyskania Dejana Lovrena.

Czytaj dalej…

Rugani miał trafić do Romy na wypożyczenie za pięć milionów euro, z obowiązkiem zakupu pod koniec sezonu za 25 milionów euro. SportItalia podaje natomiast, że rzymianie woleliby mieć możliwość skorzystania z opcji transferu definitywnego, niż obowiązek na tej płaszczyźnie.

Najnowsze informacje mediów wskazują natomiast, że Rugani znalazł się na celowniku klubu z Księstwa, chociaż jest jeszcze zbyt wcześnie, aby stwierdzić, że Juventus prowadzi z Monaco negocjacje ws. ewentualnej transakcji.

Prasa na Wyspach Brytyjskich wskazuje z kolei, że Chorwat Lovren wciąż jest pierwszym wyborem Wilków do zastąpienia sprzedanego do SSC Napoli Kostasa Manolasa. Transakcja jest bardzo możliwa, biorąc pod uwagę fakt, że 30-letni zawodnik nie znalazł się w kadrze The Reds na bój o Superpuchar Europy, w którym Liverpool zmierzy się z Chelsea FC.

Oficjalny komunikat związany z nieobecnością Lovrena w kadrze wicemistrzów Premier League na dzisiejszy bój donosi, że zawodnik zmaga się z wirusem grypy.

Komentarze