Roma nie sprzeda Zaniolo za mniej niż 70 mln euro

Serie A
Serie A

Według informacji włoskich mediów AS Roma nie zamierza sprzedać Nicolo Zaniolo za mniej niż 70 milionów euro. Tym samym stołeczny klub ma nadzieję, że zawodnik latem nie zmieni miejsca pracy, co pozwoliłoby władzom rzymian budować drużynę wokół 19-latka urodzonego w Massie.

Czytaj dalej…

Dziennikarz Sky Sport Italia Gianluca Di Marzio donosi, że Roma będzie odrzucać oferty ws. Zaniolo. Chyba że pojawi się propozycja zbliżona do tych, które dotyczyły Alissona, czy Momo Salaha.

Odnotujmy, że młody włoski piłkarz znajduje się na celowniku takich klubów jak Juventus FC, Arsenal FC, czy Tottenham Hotspur. Przypomnijmy, że Zaniolo w ostatnim sezonie w 36 spotkaniach zaliczył sześć trafień. Warto zaznaczyć, że była to pierwsza kampania piłkarza w Serie A.

Mimo młodego wieku Zaniolo zaliczył już także dwa występy w reprezentacji Włoch dowodzonej przez Roberto Manciniego. Tymczasem w najbliższym czasie zawodnik weźmie udział w mistrzostwach Europy do lat 21, które będą rozgrywane na stadionach we Włoszech i San Marino.

Komentarze