Roma marzy o gwieździe Juventusu

Paulo Dybala
Paulo Dybala PressFocus

AS Roma dołączyła do walki o podpis Paulo Dybali. Argentyńczyk po sezonie opuści Juventus jako wolny zawodnik, a w zespole Giallorossich miałby zastąpić szykującego się do odejścia Nicolo Zaniolo.

  • Paulo Dybala opuści latem Juventus po siedmiu latach współpracy
  • Argentyńczykiem zainteresowany jest Inter, wcześniej mówiło się również o rozmowach z Barceloną czy Liverpoolem
  • Do wyścigu po podpis 28-latka dołączyła też Roma. Giallorossi chcą zabezpieczyć się na wypadek odejścia Nicolo Zaniolo

Dybala zmieni Turyn na Rzym? Giallorossi marzą o Argentyńczyku

Paulo Dybala latem opuści Juventus. Kilka tygodni temu potwierdził to sam turyński klub. Tym samym oznacza to, że wypełniona sukcesami współpraca zakończy się po siedmiu latach. Oznacza to również, że argentyńska gwiazda musi znaleźć sobie nowego pracodawcę.

Odkąd gruchnęła wieść o nieprzedłużeniu przez 28-latka kontraktu ze Starą Damą, zawodnika łączy się z Interem Mediolan. Nerazzurri w ostatnim czasie kultywowali politykę sprowadzania po kosztach doświadczonych graczy, najchętniej z kartą na ręku. Porozumienie nie zostało jeszcze osiągnięte.

W piątek włoskie media poinformowały, że do wyścigu o podpis La Joyi dołączył kolejny gracz. AS Roma marzy o gwieździe Juventusu, która z miejsca podniosłaby prestiż zespołu. W dodatku Giallorosssi chcą zabezpieczyć się na wypadek odejścia Nicolo Zaniolo. Na ten moment przyszłość 22-latka jest nieznana, ale jak dotąd odmawiał przedłużenia umowy.

Dybala wystąpił w tym sezonie w 33 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach. Zanotował w nich trzynaście bramek i sześć asyst.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze