Według ostatnich doniesień mediów AS Roma zamierza się włączyć do gry o pozyskanie Sandera Berge z KRC Genk. Zawodnikiem zainteresowany jest również Tottenham Hotspur.
Warto jednak nadmienić, że władze belgijskiego klubu nie kwapią się, aby sprzedać 20-latka, którego rynkowa wartość już teraz wynosi 17 mln euro. Defensywny pomocnik trafił do ekipy z Beneluksu z Valarengi Oslo w 2017 roku za dwa miliony euro.
– Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie chcemy sprzedawać Sandera w styczniu – powiedział dyrektor techniczny Genk w osobie Dimitri De Conde w rozmowie dla TeleRadioStereo.
– Nie przeprowadziłem jak na razie żadnych rozmów z przedstawicielami rzymian – dodał, odnosząc się prasowych doniesień.
Komentarze