Roma i Galatasaray wezmą udział w meczu charytatywnym

Piłkarze AS Roma
Piłkarze AS Roma fot. PressFocus

AS Roma i Galatasaray wezmą udział w meczu charytatywnym, aby pomóc ofiarom trzęsienia ziemi, które miało miejsce w Turcji w poniedziałek 6 lutego. Dokładna data spotkania nie została jeszcze ustalona.

  • Oficjalna strona internetowa Galatasaray przekazała informacje na temat planów związanych z meczem towarzyskim
  • Turecka ekipa ma zmierzyć się z AS Romą, a cały dochód ma przeznaczyć na pomoc ofiarom trzesięnia ziemi
  • Na dzisiaj nie ma dokładnych informacji, kiedy odbędzie się spotkanie

Będzie mecz charytatywny AS Roma – Galatasaray

AS Roma i Galatasary doszły do porozumienia w sprawie transferu włoskiego zawodnika Nicolo Zaniolo. Okazuje się, że nie tylko sama przeprowadzka piłkarza do klubu z Turcji była omawiana przez przedstawicieli obu ekip.

Oficjalna strona internetowa ekipy ze Stambułu przekazała, że kluby doszły do porozumienia w sprawie rozegrania meczu kontrolnego. Spotkanie odbędzie się w tym roku, a cały dochód zostanie przekazany ofiarom trzęsienia ziemi, przekazano w oficjalnym oświadczeni.

Zobacz także:

6 lutego miała miejsce seria trzęsień ziemi w Turcji. Liczba ofiar śmiertelnych według oficjalnych danych przekroczyła 10 tysięcy osób.

Obie ekipy po raz ostatni miały okazję grać ze sobą w 2002 roku. Drużyny rywalizowały ze sobą w Lidze Mistrzów. Spotkania zakończyły się remisami. W każdym z meczów miał miejsce rezultat 1:1.

Rzymianie plasują się aktualnie na trzecim miejscu w tabeli Serie A. Do lidera SSC Napoli tracą 16 oczek.

Czytaj więcej: Roma straci napastnika? Wiele zależy od ligowego rywala

Komentarze