Fonseca: Podarowaliśmy Milanowi zwycięstwo

Serie A
Serie A

W niedzielnym hicie Serie A piłkarze AS Romy przegrali 0:2 z AC Milanem. Po zakończeniu spotkania rozczarowania postawą swojego zespołu nie krył szkoleniowiec Wilków.

Czytaj dalej…

Przypomnijmy, że Rossoneri pokonali na swoim stadionie rzymian 2:0. Łupem bramkowym podzielili się między sobą Ante Rebić i Hakan Calhanoglu.

– Graliśmy dobrze w pierwszej połowie, prezentowaliśmy zrównoważoną grę i kontrolowaliśmy ją – mówił Paulo Fonseca przed kamerą DAZN.

– Mniej więcej 10 minut po wznowieniu gry w drugiej odsłonie Milan naciskał, ale nie stworzył sobie żadnych konkretnych sytuacji strzeleckich. Zagraliśmy przeciwko mediolańczykom podobnie jak w boju z Sampdorią – kontynuował opiekun Romy.

– Oczywiście Milan zagrał agresywniej, co jest zrozumiałe, mając w pamięci, że trochę więcej meczów od nas rozegranych po koronapauzie. Z drugiej strony Milan nie stworzył sobie wielu sytuacji, a to, co wykorzystał, to były nasze prezenty – zaznaczył Fonseca.

– Musimy pracować, aby wygrać następne spotkanie. To jest teraz dla nas najważniejsze – skwitował trener teamu z Wiecznego Miasta.

Komentarze