Roma dołącza do wyścigu o 20-letniego Anglika

Jarrad Branthwaite
Jarrad Branthwaite PressFocus

Jarrad Branthwaite wzbudza coraz większe zainteresowanie na rynku transferowym. Do wyścigu o pozyskanie utalentowanego obrońcy dołączyła Roma, która w lecie zintensyfikuje swoje działania.

  • Jarrad Branthwaite obecnie przebywa na wypożyczeniu z Evertonu do PSV
  • 20-latek zbiera znakomite recenzje za występy w barwach holenderskich gigantów
  • W lecie Roma spróbuje pozyskać młodego Anglika

Jarrad Branthwaite trafi do Serie A?

Jarrad Branthwaite to jedno z najgorętszych nazwisk na rynku. 20-latek wzbudza ogromne zainteresowanie wielu europejskich klubów od czasu, gdy dołączył do PSV Eindhoven na zasadzie wypożyczenia na cały sezon. Jego znakomita postawa na holenderskich boiskach sprawiła, że w ostatnich dniach jest wiązany z transferem definitywnym z Evertonu w letnim okienku.

Najnowszym zespołem, który został powiązany z defensorem, jest Roma. Rzymianie podobno wysłali swoich skautów, aby ci obserwowali środkowego obrońcę w akcji podczas jego pobytu w Holandii. Serwis Giallorossi.net twierdzi, że Anglik „wyróżnia się” wśród graczy monitorowanych przez drużynę Serie A, a Jose Mourinho jest zainteresowany pozyskaniem lewego obrońcy na kolejny sezon.

Po tym, jak Branthwaite wywalczył sobie miejsce w wyjściowej jedenastce PSV, rozegrał pełne 90 minut w każdym z następnych siedmiu meczów w Eredivisie. Branthwaite nie tylko może pochwalić się spotkaniami zakończonymi bez straty bramki, ale także ma już na koncie cztery strzelone gole – dwa w lidze i dwa w pucharze kraju, co tylko podwyższa jego wycenę.

Komentarze