Roma dementuje doniesienia ws. Allegriego. “To wszystko kłamstwa”

Massimiliano Allegri
Massimiliano Allegri fot. PressFocus

Massimiliano Allegri był jednym z tych trenerów, który był łączony przez media z pracą w Romie. W zdecydowanie tonie zdementował te doniesienia dyrektor generalny Wilków, przekonując, że nigdy nie spotkał się z byłym trenerem Juventusu.

Massimiliano Allegri od momentu, gdy rozstał się z klubem z Turynu, to pozostaje bez pracy. Włoscy dziennikarze przekonywali w styczniu, że Włoch był zauważony pod jednym z hoteli w Mediolanie. Tiago Pinto nie potwierdził jednak medialnych doniesień.

– Zaprzeczam plotkom o spotkaniach z innymi trenerami. To wszystko kłamstwa. Jesteśmy zadowoleni z pracy Paulo Fonseki, a moje relacje z nim są doskonałe – przekonywał przedstawiciel Giallorossich cytowany przez Football Italia.

– Paulo nie rozpraszają żadne plotki. Skupia się tylko na najbliższym spotkaniu – dodał Tiago Pinto.

Ponadto Portugalczyk wypowiedział się na temat transferów w klubie, które miały miejsce tej zimy. Tiago Pinto był nieco tajemniczy, ale można wnioskować, że jednym z tych zawodników, o których się wypowiadał, mógł być Arkadiusz Milik. Reprezentant Polski ostatecznie zakotwiczył w Olympique Marsylia.

– El Shaarawy i Bryan Reynolds to zawodnicy, których pozyskaliśmy w styczniu. Myślę, że to będą ważni piłkarze w naszym zespole. Szukaliśmy też innych opcji, chcąc pomóc zawodnikom, którzy nie mieli okazji do regularnej gry. Z różnych względów nie mogliśmy jednak sfinalizować tych transakcji. Nie jestem z tego zadowolony – rzekł działacz rzymian.

Roma aktualnie plasuje się na trzecim miejscu w tabeli Serie A. W najbliższą sobotę na wyjeździe zmierzy się z Juventusem. Mecz ma się zacząć o 18:00.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze